7/24 Acil Tamirci

7 gün 24 saat her türlü elektrik tamir onarım bakım hizmeti bir telefon kadar yakın!
Dokun Ara veya Whatsapp İle Sor
elektrik-tamircisi.com olarak bizler üzerimize düşeni yaparak ekibimizi düzenli eğitimlerden geçirerek müşteri memnuniyeti arttırmayı ve uzmanlığımızı sürdürebilir kılmayı amaç edinmekteyiz.
Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf akım sistemleri kurulum, bakım onarımı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yangın alarmı sistemlerinin kurulumu, yangın alarmlarının tamiri, yangın sistemlerinin bakımı ve onarımda uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere hep görev başında. Network sistemlerinin arızalarına hızlı müdahale ile en az hasarla kurtarmak isterseniz ekibimiz hazır. Network elektrik arızalarında, network elektrik hattı çekiminde uzman ekibimize danışın. Kapalı devre televizyon hattı çekimlerinde, kapalı devre tv kurulumlarında ekibimiz hizmetinizde. Müzik yayınlama ve anons sitemi kurulumda bizi tercih edebilirsiniz. Kafe ses sistemi kurulumu ve özel ses sistemi montaj ve kurulumda uzman ekibimiz size kısa sürede müdahale edecektir. Merkezi sistem uydu yayınlarının kurulumda, merkezi sistem televizyon kurulumunda, görüntülü diyafon hattı çekimi, görüntülü diyafon kurulumu, apartmana diyafon taktırmak isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Resmi ve Teknik Danışmanlık

elektrik-tamircisi.com olarak şirketlerinizin elektrik işlerine teknik ve resmi danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca sıfırdan elektrik hattı kurulumu, eskimiş elektrik hattı değişimi ve elektrikle ilgili her türlü konuda destek almak için bizi arayabilirsiniz. elektrik-tamircisi.com projelendirme işlemlerinizde yapmaktadır. Elektrik projesi bizim işimiz.

Trafo Bakım ve Onarım Hizmeti

Trafo bakımı ve onarımında en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Trafo arızalarında hızlı müdahale ile iş gücünüzde kayıp yaşamayın. elektrik-tamircisi.com 'u arayın tüm trafo işlerinizi itina ile yapalım. Trafo bakımı, trafo temizliği, termal kamera ile ısı kontrolü, izalasyon kontrolü, trafo yağı filtrasyon işlemleri, jenaratör kurulumu, ikinci el jenaratör sıfır jenaratör temini, jenaratör tamiri ve bakımı gibi işleri uzmanına bırakın.

Garantili Hizmet
elektrik-tamircisi.com olarak biz her ekibimizi özel olarak belirli eğitimlerden geçirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ekibimize ve ekibimizin yaptığı işe o kadar güveniyoruz ki her personelimizin yaptığı işe 1 yıl bozulmama garantisi veriyoruz. Her ne olurla olsun bizim yaptığımız işte sorun çıkarsa 1 yıl boyunca ücretsiz 7/24 ekiplerimiz sorununuzu çözmek için müdehale edeceklerdir.
İşinizi şansa bırakmayın, garantili hizmetimiz ile tanışın paranızı çöpe atmayın. İşi uzmanına bırakın siz rahatınıza bakın.
Uzman Ekip
elektrik-tamircisi.com ile çalışmaya başlamış tüm elektrik ve mekanik uzmanı personellerimiz alanlarında uzman olmalarına rağmen müşteri ilişkileri ve teknik eğitimden geçerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamaktadır. Ekibimizin her üyesi müşteri odaklı çalışarak sizleri mağdur etmemek ve size kaliteli hizmet sunmak için elinden geleni yapmakla sorumludur. Aldığınız hizmeti değerlendirebileceğiniz online sistemimiz ile her ekip arkadaşımızın iyi işi ödüllendirildiği gibi performans takipleri düzenli olarak yapılarak hizmet kalitemizi hep arttırmaktayız.

7/24 TAMİRCİ HİZMETİ

İstanbul 'da 7 gün 24 saat acil elektrik tamircisi hizmetinizde.
Akıllı telefonunuzdan aşağıdaki telefon numarasına dokunarak bizi hemen arayın.

DOKUN ARA


7/24 TAMİRCİ HİZMETİ

İstanbul 'da 7 gün 24 saat acil elektrik tamircisi hizmetinizde.
Akıllı telefonunuzdan aşağıdaki telefon numarasına dokunarak bizi hemen arayın.

DOKUN ARA